Прийнято важливі рішення для життєдіяльності громади

Сьогодні під керівництвом сільського голови Павла Андрусяка відбулося засідання п’ятдесят девятої  сесії Дубовецької сільської ради. На розгляд депутатів було винесено понад  30 питань порядку денного. Вони стосувалися, зокрема, бюджетних, кадрових, земельних питань.

Серед  важливих рішень – внесення змін до Цільової Програми соціального захисту населення Дубовецької територіальної громади. Даним рішенням передбачено збільшити сім’ям  допомогу при народженні дитини до 5 тисяч гривень. Також допомога особам, які здійснили поховання осіб, які не працювали та не були пенсіонерами, становитиме 3 тисячі гривень. Допомогу членам сімей військовослужбовців, які перебувають в полоні або зникли без вісти у зв’язку зі збройною агресією російської федерації проти України, виплачуватимуть у розмірі 10 тисяч гривень.

Детально з рішеннями сесії можна ознайомитися на сайті Дубовецької територіальної громади.