Обговорено перспективи розвитку туризму в Дубовецькій громаді

  • 50

Фото без опису

12 червня Дубовецьку громаду відвідали  заступник начальника управління євроінтеграції громад і туризму ОДА Віталій Передерко та архітектор, доценткафедри архітектури та будівництва УКД Андрій Савчук. Робоча поїздка відбулася у рамках реалізації проєкту "Опілля: скарби нації".

Про перспективи розвитку туризму гості спілкувалися із заступницею сільського голови Тетяною Опацькою, секретарем сільської ради Ярославом Озарком, начальником відділу економічної політики, проєктної роботи та туризму Андрієм Мамчаком, начальницею відділу культури, молоді та спорту Уляною Вовчук.

Пердставники проєкту ознайомилися з інфраструктурою сіл Маріямпіль, Делієве, Бишів, Медуха, Межигірці.

Досягнуто домовленості про розробку Андрієм Савчуком та його командою архітектурного проєкту ревіталізації руїн замково-паркового простору колишніх володінь Яблоновських у с.Маріямпіль.

 

_______________________

Проєкт “Опілля: скарби нації” реалізовується департаментом міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації за партнерської участі 7 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів.

Стратегічна мета проєкту – підвищення інституційної спроможності управління туризмом, формування дорожньої карти налагодження ефективного міжмуніципального співробітництва у сфері туризму в опільських громадах Івано-Франківської області.

Фото без опису

 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису