Популяризуємо добровільний пожежний рух

  • 57

Фото без опису

Добровільний пожежний рух в Україні набирає обертів. З початком повномасштабного вторгнення росії цивільний захист став пріоритетним напрямком розвитку для великої кількості територіальних громад.

Показовою в цьому питанні є Дубовецька громада, де однією з перших було організовано ДПК в с.Лани. Також за ініціативи керівника громади  Павла Андрусяка було створено ГО «Асоціація добровільних пожежних команд Івано-Франківської області», куди увійшли Дубовецька, Бурштинська, Єзупільська, Більшівцівська, Букачівська  та Тисменицька територіальні громади.

Сьогодні у Маріямполі відбувся захід, метою якого була популяризація діяльності добровільних пожежних команд. У дійстві взяли участь ДПК- члени Асоціації та діти з вищезазначених громад, які займаються в гуртках юних рятувальників, а також пожежні добровольці з Житомирської, Львівської, Тернопільської, Рівненської областей та польського міста Кадлуб-Туравський.

У програмі заходу відбулася урочиста хода центральною вулицею села та молебень за здоров’я рятувальників у Біблійному саду. У с.Делієве було презентовано діяльність місцевої добровільної команди.

Крім цього, учасники зустрічі мали можливість обмінятись досвідом та обговорити проблемні питання.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису