На черговій сесії ухвалено важливі рішення для життєдіяльності громади

  • 54

Фото без опису

Сьогодні під керівництвом Павла Андрусяка відбулася шістдесят друга сесія Дубовецької сільської ради. На порядок денний було винесено 27 питань.

Серед ключових: внесення змін до бюджету сільської ради та ряду місцевих програм, звіт про роботу закладів культури в 2024 році, а також земельні питання.

Крім цього, цілий блок стосувався розгляду питань щодо функціонування галузі освіти в громаді. Прийнято, зокрема, рішення про призупинення освітнього процесу в Тумирській філії Дубовецького ліцею, затверджено у новій редакції Концепцію розвитку позашкільної освіти, штатний розпис закладів освіти, а також порядок надання виплати грошової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування.

З метою підтримки талановитих здобувачів освіти, педагогів освітніх закладів Дубовецької сільської ради, стимулювання їх подальшого навчання та розвитку депутати затвердили Положення про преміювання. відповідно до якого будуть призначатися грошові премії здобувачам освіти, які перемогли у різного рівня олімпіадах, та педагогічним працівникам.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису