Здійснено профілактичний виїзд в Ланівський   старостинський округ

  • 41

Фото без опису

04.07.2024 начальником служби у справах дітей Дубовецької сільської ради Людмилою Слюзар здійснено профілактичний виїзд в Ланівський   старостинський округ.

Виїзд проведено з метою обстеження умов проживання сімей із малолітніми  дітьми та належного виконання батьками своїх обов’язків щодо виховання дітей. Перевірено умови проживання, утримання та виховання дітей, здійснено оцінку стану їх забезпеченості одягом, предметами гігієни, продуктами харчування, розвиваючим приладдям, про що складено акти обстеження житлово-побутових умов дітей.

В ході рейду обстежено умови проживання 4 сімей, в яких виховується 7 малолітніх  дітей, з батьками та опікунами дітей проведено профілактичні бесіди щодо необхідності належного виконання батьківських обов’язків, створення повноцінних умов для проживання дітей, недопущення вчинення насильства над дітьми та порушень їх прав. Також  попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.    


 УВАГА!
Якщо ви володієте інформацією про осіб/сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, про батьків, які не виконують свої батьківські обов’язки, прохання звертатися в Службу у справах дітей Дубовецької  сільської  ради
Не будьте байдужими!
Піклуйтесь про близьких!

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису