Щасливого навчального року!

Сьогодні у навчальних закладах Дубовецької громади відбулися урочистості з нагоди початку нового навчального року.

Зі святом Тустанський ліцей привітав Павло Андрусяк. Керівник Дубовецької громади побажав учням, вчителям та батькам - здійснення всіх мрій, бо саме з мрій виростають великі справи. Також Павло Васильович представив присутнім нового керівника ліцею – Шевчук Оксану Степанівну та висловив сподівання, що заклад примножить свої досягнення та успіхи.

Боже благословення на щасливий навчальний рік ліцеїсти отримали від о. Михайла Яблоня, пароха храму Пресвятої Трійці с.Тустань.

Зі словами привітань звернувся до учнів і представник "Ґудвеллі Україна» Назарій Антонюк, який на згадку про сьогоднішній день вручив першокласникам подарунки.

Перший дзвоник покликав цьогоріч за парти 172 учні ліцею, з них 13 – першокласники. Для них в навчальному закладі створено всі умови для здобуття знань.

Дякуємо нашим ЗСУ за можливість розпочати новий навчальний рік та віримо в нашу Перемогу!

Бажаємо усій шкільній родині Дубовецької громади впевненого старту, попутного вітру і Божого благословення у досягненні своєї мети!

ЩАСЛИВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!