Які послуги надає Пенсійний фонд України

• Переглядів: 72

Пенсійний фонд України приділяє максимум уваги питанням обслуговування громадян. Переважну частину послуг люди можуть отримати дистанційно: через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України або за допомогою мобільного застосунку “Пенсійний фонд”. Якщо ж відсутня можливість скористатися електронними сервісами і є потреба відвідати Фонд особисто, зробити це можна там, де ближче, зручніше чи доступніше з погляду облаштування приміщень.

• Переглядів: 140

Разова грошова виплата до Дня Незалежності України ветеранам війни та деяким іншим категоріям громадян    Порядок здійснення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України ветеранам війни, особам на яких поширюється дія Законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та “Про жертви  нацистських переслідувань” врегульовано постановою Кабінету Міністрів України від 02.04.2024 №369 “Про встановлення розмірів разової грошової виплати до Дня Незалежності України, передбаченої  Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви  нацистських переслідувань”, у 2024 році”.

Гід державних послуг. Банер