• Переглядів: 90

14 - 16 грудня в Днiстрi на дiлянцi Галич-Залiщики очiкується добiгання хвилi снiго-дощового паводку пiдвищенням рiвнiв води на 0,4 - 0,9 м над поточними вiдмiтками, без негативних наслiдкiв. У зв´язку з інтенсивним приростом снігового покриву,  14 - 15 грудня у високогiр´ї Iвано-Франкiвської та Закарпатської областей зберiгається значна снiголавинна небезпека (3 рiвень).

• Переглядів: 58

У зв´язку з вiдновленням опадiв у виглядi снiгу, мокрого снiгу 13-14 грудня у високогір’ї Iвано-Франкiвської та Закарпатської областей зберiгається значна снiголавинна небезпека (3 рiвень). У зв'язку з вiдлигою та очiкуваними опадами, 14 грудня на рiчках області очiкується пiдвищення рiвнiв води на 0,2-1 м над поточними вiдмiтками, без негативних наслiдкiв. В другій половині дня 13 грудня із збереженням протягом доби 14 грудня в області та місті очікується значний дощ з мокрим снігом, ожеледь. Протягом доби 14 грудня на дорогах збережеться ожеледиця. (1 рівень небезпечності, жовтий).

• Переглядів: 51

У зв’язку з снiгопадами та хуртовинами, 12 грудня у високогiр´ї Iвано-Франкiвської областi очiкується значна снiголавинна небезпека (3рiвень).