Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами районів області у 2021 році

Дата: 09.02.2022 08:46

Обсяг реалізованої промислової продукції

підприємствами районів області у 2021 році

Головне управління статистики інформує. За 2021р. підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 97,4 млрд.грн, що становить 2,7% її загального обсягу по Україні.

Вагомі обсяги промислової продукції реалізовано підприємствами Івано-Франківського (46,3% загальнообласного обсягу) та Калуського (40%) районів. Частка реалізованої продукції підприємств Надвірнянського району склала 8,6%, Коломийського – 5,1%, Верховинського та Косівського районів – менше 0,1%.

У розрахунку на одну особу населення області промислової продукції реалізовано на 71,4 тис.грн. Вищий, ніж у середньому по області, цей показник у Калуському (137,9 тис.грн) та Івано-Франківському (80,9 тис.грн) районах. У Надвірнянському районі обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу склав 64 тис.грн, Коломийському – 17,9 тис.грн, Косівському – 0,4 тис.грн, Верховинському – 0,3 тис.грн.