«Основні показники діяльності підприємств»

Головне управління статистики пропонує Вашій увазі Експрес-випуск «Основні показники діяльності підприємств», який містить інформацію щодо основних фінансово-економічних показників діяльності підприємствюридичних осіб територіальної громади, району, області. Зокрема, наведено дані щодо доходу від реалізації продукції (товарів, послуг), фінансового результату, кредиторської та дебіторської заборгованості, на які не розповсюджується заборона щодо поширення статистичної інформації, в розрізі підприємств територіальної громади.

Інформація наведена по підприємствах, які подали фінансову звітність за 2022 рік до органів державної статистики. Звертаємо увагу, що підготовка зазначеного видання здійснюється Головним управлінням статистики за замовленнями користувачів. Підставою для надання статистичної публікації є письмовий запит замовника або договір на надання статистичної послуги. Якщо Вас зацікавила зазначена інформація, просимо замовлення щодо придбання видання надати на електронну адресу Головного управління статистики (ifgus@ifstat.gov.ua) до 21 серпня 2023 року. У разі виникнення запитань Ви можете звернутися у відділ поширення, комунікацій та моніторингу статистичної діяльності Головного управління статистики за телефонами: 79 20 86, 79 20 19. Сподіваємось, що співпраця щодо інформаційного забезпечення процедури прийняття та реалізації управлінських рішень і надалі буде плідною та корисною.