Відкриття меморіального комплексу

22 жовтня в селі Тустань, відкрили меморіальний комплекс воїнам, які загинули в боротьбі за Україну. Було освячено пам'ятний хрест та меморіальні дошки Героям, які поклали життя за волю України: Андрію Добровольському, Андрію Кудлі, Юрію Левандівському, Володимиру Бабію.
Голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук спільно з головою Дубовецької громади Павлом Андрусяком, вручили Державну нагороду орден за «Мужність» ІІІ ступеня посмертно родинам загиблих військовослужбовців із Дубовецької, Більшівцівської, Бурштинської, Рогатинської та Букачівської громад.
Відзнакою Івано-Франківської обласної ради медаль «Лицар бойового чину» посмертно нагороджено Героїв з Дубовецької громади: Івана Філя, Ігоря Колодія, Степана Вичівського та Олексія Кернякевича.

Вічна пам'ять та слава Героям!