Різдвяно- новорічна Розколяда «З нами Бог».

21 січня 2024 року в Будинку культури с.Дубівці відбулася Різдвяно- новорічна Розколяда «З нами Бог». З давніх-давен Розколяда – це традиція проводів Різдвяних свят, яка ще раз підкреслює важливість Різдва. Адже свято Різдва – це час єднання, прославляння Бога, Ісуса Христа. Із вітальним словом звернувся до присутніх голова Дубовецької громади Павло Андрусяк: «Нехай же всі щирі побажання, які пролунали, здійсняться, а відчуття єдності допоможе нам згуртуватися... кожною сім'єю, кожним колективом, усією громадою!»Усіх, хто завітав на захід, порадували розмаєм народних колядок колективів та окремих виконавців, які взяли участь у святкуванні. У їх виконанні прозвучали не тільки стародавні колядки, що побутують в нашому краї, але і різні сучасні колядки та вертепні дійства.

Дякуємо Богу за можливість брати участь у заходах та слава ЗСУ!

Христос Рождається!

Славімо Його!