Оголошення про початок громадського обговорення

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. № 555, Дубовецька сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації:

Детальний план території  "Реконструкція приміщень другого поверху під дошкільний заклад на площі Незалежності 4 у с. Дубівці Дубовецької сільської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області"

Замовник містобудівної документації: Дубовецька сільська рада

Розробник містобудівної документації: ТОВ «Прикарпатське бюро технічної інвентаризації», м. Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 14е/57

Підстава для розроблення:  рішення 55 сесії 8 демократичного скликання Дубовецької сільської ради від 22 грудня 2023 року.

Зауваження та пропозиції від громадськості щодо розроблення вказаної містобудівної документації приймаються у місячний термін після оприлюднення оголошення за адресою: с. Дубівці, площа Незалежності 2.

Громадські слухання відбудуться:  05 лютого 2024 року в 1000 год. за

адресою: с. Дубівці, площа Незалежності 2,   Дубовецька сільська рада Івано-Франківського району Івано-Франківської області.

Електронна адреса :

dubivtsirada@ukr.net