Богоносюк Петро Степанович

БОГОНОСЮК ПЕТРО СТЕПАНОВИЧ

04.10.1979р. - 07.04.2023

Богоносюк Петро Степанович народився в с.Маріямпіль. Навчався у місцевій школі, був старанним учнем.

У 1997 році призваний на строкову службу до лав ЗСУ у м.Чугуїв, служив у танкових військах.

Після армії, у 1999р., працював на різних посадах, де зарекомендував себе високопрофесійним спеціалістом.

У 2011р. одружився, жив щасливим сімейним життям. Близькі згадують про нього, як про скромну, доброзичливу і спокійну людину, люблячого сина і чоловіка.

4 березня 2022 р. був призваний на військову службу у зв’язку з військовою агресією росії проти України. Служив кулеметником 2 відділу 3 стрілецького взводу, 1 стрілецької роти, 1 стрілецького батальону в/ч 1241.

Загинув 7 квітня 2023 року біля с.Шипилівка Луганської області. Похований у своєму рідному селі.

Указом Президента України нагороджений орденом за мужність III ступеня (посмертно).