Дубовецька громада попрощалась зі своїм захисником

Дубовецька громада сьогодні попрощалась з 53-річним захисником Мирославом Савчуком.

Провести в останню путь воїна прийшли рідні, знайомі, побратими, а також представники влади та духовенства.

Траурна процесія пройшла центральною вулицею села до храму, де було відслужено панахиду, а потім – на цвинтар. Поховали захисника з військовими почестями на місцевому кладовищі.

Мирослав Савчук - воїн, який не побоявся захищати рідну землю і добровільно пішов до війська. Був призваний на військову службу 27 грудня 2023 року. Мав звання старшого сержанта. Взяв до рук зброю, щоб війна не дісталась його дому, його родини, щоб ми жили під мирним небом. На жаль, серце не витримало і Мирослав помер в госпіталі міста Білі Церква.

Тепер він – навічно з небесною вартою, а над його могилою майорітиме синьо-жовтий стяг.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та побратимам захисника України!