Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу соціальних послуг для населення Дубовецької сільської ради

ДУБОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

_____________________ІВАНО-ФРАНКВІСЬКОЇ ОБЛАСТІ________________

77172, с. Дубівці, пл. Незалежності, 2, Код ЄДРПОУ - 04357561

тел. 03431 31448, e-mail: dubivtsirada@ukr.net

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.01.2021 року                                                                             №1

с. Дубівці

Про оголошення конкурсу на заміщення

вакантної посади провідного спеціаліста відділу

соціальних послуг для населення

Дубовецької сільської ради

Відповідно до п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», «Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Дубовецької сільської ради», згідно структури та штатного розпису Дубовецької сільської ради та її виконавчих органів, з метою об’єктивної оцінки знань і здібностей кандидатів на заміщення вакантної посади й дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу соціальних послуг для населення Дубовецької сільської ради.

2. Затвердити вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади  провідного спеціаліста відділу соціальних послуг для населення Дубовецької сільської ради (Додаток 1).

3. Конкурсній комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади сформувати перелік білетів на перевірку знання претендентами Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень посадових осіб місцевого самоврядування.

4. Повідомлення про оголошення конкурсу (Додаток 2) оприлюднити на офіційному веб-сайті Дубовецької сільської ради.

5. Секретарю конкурсної комісії Легінь Г.М. забезпечити прийом документів від претендентів на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу соціальних послуг для населення Дубовецької сільської ради протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення на офіційному веб-сайті Дубовецької сільської ради повідомлення про оголошення конкурсу.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський  голова                                           Павло Андрусяк

Розпорядженням Дубовецького

сільського голови

від 05.01.2021 року  № 1

ВИМОГИ

- вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр;

- знання чинного законодавства України, у тому числі з питань діяльності органів місцевого самоврядування;

- вільне володіння державною мовою;

- володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача;

- вік кандидата на посаду не повинен перевищувати граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування;

- стаж роботи за фахом, або в органах місцевого самоврядування чи державній службі не менше 1  року.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

-  визнані в установленому порядку недієздатними;

- мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади;

- у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі особам, які є їхніми близькими особами;

- позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін;

- в інших випадках, установлених законами.

Розпорядженням Дубовецького

сільського голови

від 05.01.2021 року №1

про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад

Дубовецька сільська рада Івано-Франківської області Івано-Франківського району

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу соціальних послуг для населення Дубовецької сільської ради

Вимоги до претендентів на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу соціальних послуг для населення Дубовецької сільської ради:

- вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр;

- вільне володіння державною мовою;

- володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача;

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

-  визнані в установленому порядку недієздатними;

- мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади;

- в інших випадках, установлених законами.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Дубовецької сільської ради такі документи:

1) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади;

2) заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність);

3) дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

4) копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

5) копію паспорта;

6) копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про конкурс за адресою: пл. Незалежності, 2, село Дубівці, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, 77172.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці та  з інших питань надається у Дубовецькій сільській раді за телефоном (034) 31 31 448  або електронною адресою: dubivtsirada@ukr.net.