Бережімо природу від пожеж

  • 218

Фото без опису

 

З наближенням теплих літніх днів все більшим актуальним є питання стосовно виникнення пожеж, внаслідок недбалого відношення до навколишнього середовища, що наносить значні збитки природі та  забруднює атмосферне повітря.

Важливо не допускати спалювання сухої рослинності, стерні, адже саме з цієї причини полум’я нерідко перекидається на лісові насадження та може призвести до лісових пожеж і досягнути рівня надзвичайної ситуації.

 Протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:

1. Розведення багать у лісі.

2. Палити, кидати у лісі непогашені сірники, недопалки.

3. Залишати, у непередбачених для цього місцях лісу, просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір`я тощо.

4. Палити або користуватися відкритим вогнем під час проведення робіт з паливно-мастильними матеріалами (переливання пального, заправлення двигунів тощо).

5. Розміщувати, ближче ніж за 100 м від стіни хвойного лісу, 50 м - змішаного, 20 м – листяного, склади паливно-мастильних та інших горючих матеріалів, автозаправні станції та вогненебезпечні виробництва, смітники, житлові і виробничі приміщення.

6. Спалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду, а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу.

7. Залишати під час будівництва доріг, газопроводів, нафтопроводів, мереж електропередачі, зв`язку, радіофікації, інших комунікацій та об`єктів дерев’яні залишки і горючі матеріали.

8. Збирати та спалювати у лісових насадженнях сміття, будівельні залишки, побутові та горючі відходи тощо.

 

У разі виникнення пожежі необхідно негайно повідомляти про це лісогосподарські підприємства, територіальні підрозділи ДСНС України та місцеві органи влади.

 

 

 

Фельдшер санітарний                                                                                    

Рогатинського відділу

Івано-Франківського районного відділу                                                       І.Т. Чаборик

 

Коментарі

Ваш коментар може бути першим :)

Написати коментар

Інші статті

Всі статті