Бережімо природу від пожеж
З наближенням теплих літніх днів все більшим актуальним є питання стосовно виникнення пожеж, внаслідок недбалого відношення до навколишнього середовища, що наносить значні збитки природі та забруднює атмосферне повітря.
Важливо не допускати спалювання сухої рослинності, стерні, адже саме з цієї причини полум’я нерідко перекидається на лісові насадження та може призвести до лісових пожеж і досягнути рівня надзвичайної ситуації.
Протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:
1. Розведення багать у лісі.
2. Палити, кидати у лісі непогашені сірники, недопалки.
3. Залишати, у непередбачених для цього місцях лісу, просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір`я тощо.
4. Палити або користуватися відкритим вогнем під час проведення робіт з паливно-мастильними матеріалами (переливання пального, заправлення двигунів тощо).
5. Розміщувати, ближче ніж за
6. Спалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду, а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу.
7. Залишати під час будівництва доріг, газопроводів, нафтопроводів, мереж електропередачі, зв`язку, радіофікації, інших комунікацій та об`єктів дерев’яні залишки і горючі матеріали.
8. Збирати та спалювати у лісових насадженнях сміття, будівельні залишки, побутові та горючі відходи тощо.
У разі виникнення пожежі необхідно негайно повідомляти про це лісогосподарські підприємства, територіальні підрозділи ДСНС України та місцеві органи влади.
Фельдшер санітарний
Рогатинського відділу
Івано-Франківського районного відділу І.Т. Чаборик