Повідомлення RASFF щодо виявлення несанкціонованого використання бамбука в меламінових лотках – про результати розслідування

Дата: 03.06.2022 15:43

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  (76019 м. Івано-Франківськ, вул. Берегова, 24, тел. 51-13-89,  ifdergprod@vetif.gov.uaподає  наступну актуальну інформацію.

27 травня 2022 року Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляло про отримання інформаційного повідомлення системи RASFF щодо виявлення несанкціонованого використання бамбука в меламінових лотках, що експортувалися з Польщі та реалізувалися ТОВ «Юск Україна» (м. Київ).

В ході проведеного розслідування спеціалісти Головного  управління Держпродспоживслужби  в Івано-Франківській області встановили, що в магазин J034 РЦ «Панорама Plaza» м. Івано-Франківськ за період  з 17 лютого 2021 р. до 13 жовтня 2021 р. було ввезено 30 шт. лотків, залишки в кількості 14 лотків списано та утилізовано.  Вказана продукція виключена з асортименту та більше не ввозиться і не розповсюджується на території України.