Повідомлення RASFF щодо виявлення несанкціонованої речовини етиленоксид в стабілізаторі Lygomme для морозива – про результати розслідування

Дата: 06.06.2022 13:22

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  (76019 м. Івано-Франківськ, вул. Берегова, 24, тел. 51-13-89,  ifdergprod@vetif.gov.uaподає  наступну актуальну інформацію.

27 травня 2022 року Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляло про отримання інформаційного повідомлення системи RASFF щодо виявлення несанкціонованої речовини етиленоксид в стабілізаторі Lygomme, що використовувався у виробництві морозива ТОВ «Торгова фірма «РУДЬ».

Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби  в Івано-Франківській області  в ході розслідування встановлено,  що дистриб’ютором  з реалізації продукції ТОВ «Торгова фірма «РУДЬ» в Івано- Франківській області партії невідповідної продукції не отримувались та не відвантажувались  в торговельні мережі області.