Оголошено конкурс з визначення виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Дубовецької територіальної громади

Виконавчий комітет Дубовецької сільської ради оголошує конкурс з визначення виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Дубовецької територіальної громади.
1) Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу – виконавчий комітет Дубовецької сільської ради, 77172, с. Дубівці, площа Незалежності, 2.
2) Підстава для проведення конкурсу – рішення виконавчого комітету Дубовецької сільської ради від 31 серпня 2022 року.
3)    Місце і час проведення конкурсу – с. Дубівці, площа Незалежності, 2 о 10 год. 00 хв. 10 жовтня 2022 року.
У разі якщо день проведення конкурсу збігається з вихідним днем, день проведення конкурсу переноситься на наступний після святкового або неробочого.
4)    Особа, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів – начальник відділу загальної та організаційної роботи виконавчого комітету сільської ради Скриник Олег Богданович, тел. 0679963012.
5)    Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу – наявність матеріально-технічної бази; вартість надання послуг; досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів; наявність та кількість працівників відповідної
кваліфікації.
6) Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:
- територія   приватної житлової забудови, орієнтовною площею 424,8 га.в межах населених пунктів територіальної громади, або кожного населеного пункту окремо;
- середня відстань до об'єктів поводження з відходами та їх місцезнаходження при планово-подвірному вивезенню побутових відходів середній кілометраж становить 25 км.
7) Характеристика об';єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:
•    – приватні будинки розміщені на всій території громади (3236 дворів);
•    – суб’єкти господарювання;
•    – бюджетні установи;
•    – багатоквартирні будинки (3 будинки, 60 мешканців).
8) Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: конкурсні пропозиції подаються особисто або поштою протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу.

Керуючий справами (секретар)
виконавчого комітету сільської ради                                                                                      Жанна Басовська