Оголошення щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до п.1 ст. 118 Земельного кодексу України громадянин, заінтересований у приватизації земельної ділянки, на якій розташовані жилий будинок, господарські будівлі, споруди, що перебувають у його власності, подає клопотання до Дубовецької сільської ради, до якого додається розроблена відповідно до Закону України «Про землеустрій» технічна документація із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Зауважимо: Документація подається на затвердження без надання дозволу на її розроблення, але підставою для розроблення такої документації є витяг на право власності із Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (житловий будинок, господарські будівлі, споруди).