На території відповідальності Рогатинського відділу за попередній 43-ій тиждень зареєстровано 52 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. У порівнянні з позаминулим 42-им тижнем спостерігається підвищення рівня захворюваності на 10,6%.

Розподіл випадків COVID-19 за попередній тиждень:

1. Більшівцівська територіальна громада: 5 випадків (підвищення рівня захворюваності на 66,7% у порівнянні з позаминулим тижнем);

2. Букачівська територіальна громада: 2 випадки (зростання рівня захворюваності вдвічі у порівнянні з позаминулим тижнем);

3. Бурштинська територіальна громада: 18 випадків (зростання рівня захворюваності вдвічі у порівнянні з позаминулим тижнем);

4. Галицька територіальна громада: 10 випадків (підвищення рівня захворюваності на 25% у порівнянні з позаминулим тижнем);

5. Дубовецька територіальна громада: 1 випадок (зниження рівня захворюваності на 80% у порівнянні з позаминулим тижнем);

6. Рогатинська територіальна громада: 16 випадків (зниження рівня захворюваності на 23,8 % у порівнянні з позаминулим тижнем).

За попередній тиждень одужало: 8 осіб (Більшівцівська ТГ), 52 особи (Бурштинська ТГ), 10 осіб (Галицька ТГ), 25 осіб (Рогатинська ТГ).

Летальних випадків за попередній тиждень не зареєстровано.

Нагадуємо, що пандемія COVID-19 триває, тому варто пам’ятати про заходи індивідуальної безпеки. Використовуйте маски у місцях скупчення людей, дотримуйтеся дистанції, пам’ятайте про «етикет кашлю» (використовуйте серветки чи хустинки під час кашлю або прикривайтеся ліктем, таким чином ви зменшите ризик поширення краплин слизу), при перших симптомах респіраторних інфекцій (біль в горлі, головний біль, підвищення температури тіла, кашель, чхання, нежить) – залишайтеся вдома та обов’язково повідомте про свій стан вашого сімейного лікаря.

Також, пам’ятайте про вакцинацію від COVID-19. Вакцинація знижує ризик госпіталізації, тяжкого перебігу хвороби та смерті. Отримати щеплення у найближчому пункті щеплення. Список пунктів доступний за посиланням: https://list.covid19.gov.ua/

Бережіть власне здоров’я!

Підготував Всеволод Кушнірук, завідувач відділення епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань