ОГОЛОШЕННЯ про початок процедури ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ «Генерального плану с. Водники Дубовецької сільської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області»

  • 221


ОГОЛОШЕННЯ

про початок процедури ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

«Генерального плану с. Водники Дубовецької сільської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області»

 

Дубовецька сільська рада повідомляє про початок громадських обговорень щодо розгляду проєкту «Генерального плану с. Водники Дубовецької сільської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області».

Відомості    про    замовника   та   розробника   проектів містобудівної документації.

Генеральний план та  розроблено згідно угоди 01/02-22 від між Замовником (Дубовецька сільська рада Івано-Франківського району Івано-Франківської області) та Виконавцем (ФОП Андрусишин Р. П.) проєкту Генерального плану, на підставі рішення Маріямпільської сільської ради №06 від 01.01.2017 "Про організацію роботи з виготовлення Генеральних планів та актуалізації (оновлення) картографічної основи населених пунктів сільської ради" та рішення двадцять п’ятої сесії восьмого скликання Дубовецької сільської ради «Про розроблення змін до Генерального плану села Водники, суміщених з Детальним планом територій орієнтовною площею  28,1 га для геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки вапняків Ділянка Водниківська у якості цементної сировини в с. Водники Дубовецької сілської ради» від 8 липня 2022 року.

Мета,  склад   та   зміст   містобудівної документації.

Генеральний план села Водники розробляється з метою визначення територіального розвитку на проектний період з урахуванням перспектив, обґрунтованих раціональним використанням територіальних та природних ресурсів, встановлення меж населеного пункту, а також з метою оптимальної функціональної організації поселення, яка має забезпечувати розвиток та реконструкцію сільського поселення, найкращі умови проживання та праці.

Генеральний план села передбачає:

- визначення майбутніх потреб переважних напрямів використання території;

- урахування державних, громадських і приватних інтересів під час планування забудови та іншого використання територій;

- обґрунтування зміни межі населеного пункту, черговості й пріоритетності забудови та іншого використання територій;

- визначення меж функціональних зон, пріоритетних та допустимих видів використання і забудови територій;

- формування планувальної структури та просторової композиції забудови населеного пункту;

- оцінку загального стану населеного пункту основних факторів його формування, визначення, містобудівних заходів щодо поліпшення екологічного та санітарно-гігієнічного стану;

- визначення територій, що мають будівельні, санітарно-гігієнічні, природоохоронні та інші обмеження їх використання.

- визначення етапів і механізмів забезпечення реалізації, терміну дії генерального плану, перелік раніше прийнятих рішень, що втрачають чинність і тих, до яких необхідно внести відповідні зміни.

Основні  техніко-економічні  показники,  зокрема  графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації зображені на рис. 1.

Строки подання пропозицій та місце розміщення.

Громадські обговорення будуть тривати 34 дні із моменту розміщення оголошення, з 28 вересня 2022 року по 31 жовтня 2022 року. Проєкт «Генерального плану с. Водники Дубовецької сільської ради Івано-Франківського району, Івано-Франківської області» разом із заявою про визначення обсягу стратегічної  екологічної оцінки  розміщені на офіційному вебсайті Дубовецької територіальної громади (https://dubovecka-gromada.gov.ua)  в розділі «Відділ земельних ресурсів та просторового планування» та знаходиться у вільному доступі.

Пропозиції (зауваження) подаються на адресу: 77172, площа Незалежності 2, с. Дубівці, Івано-Франківського району, Івано-Франківської області. Відповідальна особа – начальник відділу земельних ресурсів та просторового планування Дубовецької сільської ради Гудзак Богдан.  

Електронна пошта :

dubivtsirada@ukr.net

zemdub@ukr.net

Телефон:    067-344-8179

097-675-77-50

Водники СЕО

Проєкт Водники