ОГОЛОШЕННЯ про закінчення громадського обговорення та ПРИЗНАЧЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

про закінчення громадського обговорення та ПРИЗНАЧЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Відповідно до частини 3 статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України за №555 від 25.05.2011 року «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» Дубовецька сільська рада  оголошує про закінчення громадського обговорення, яке тривало з 28.09.2022р. по 31.10.2022р. та призначення проведення громадських слухань містобудівної документації, а саме зміни до "Генерального плану с . Маріямпіль Дубовецької сільської ради Івано-Франківського району івано-франківської області" на 11 листопада 2022 року  о 09 год. 00 хв., у приміщенні Маріямпільської сільської ради (колишньої), за адресою: вул. Галицька буд. 50, с. Маріямпіль Дубовецької сільської ради.