ЩО РОБИТИ З МІДДЮ В ВОДІ. ЗАПИТАЙТЕ В НАС

  • 117

 

   Якщо ваша вода має металевий присмак, це насторожує і може завдати вам і вашому здоров’ю різними способами.

Що таке мідь

Мідь – це елемент, знайдений в земній корі. Зазвичай його добувають з мідних рудників під землею. Після вилучення осаду порода очищається за допомогою ряду процесів для отримання чистої міді. Найчастіше мідь об’єднується з іншими елементами для створення нової матерії. Найчастіше його об’єднують з оловом для виготовлення бронзи або з цинком для виготовлення латуні.

Завдяки своїм адаптивним властивостям, мідь часто використовується для створення звичайних виробів для будинку.

Чому у вашій воді є мідь?

Найбільш поширеним способом забруднення води міддю є корозія труб, кранів і водопровідної мережі. Коли гаряча вода проходить через мідні труби, елемент очищається і розчиняється в воді. Рівень міді у воді може варіюватися в залежності від присутності інших мінералів, часу, протягом якого вода знаходиться в ваших трубах, а також від температури і кислотності води.

 

Як мідь у воді може вплинути на ваш будинок

Мідь може вплинути як на вас, так і на ваш будинок. Навколо вашого будинку ви можете помітити сині або зелені плями на кранах, трубах і раковинах, а також воду з гірким або металевим присмаком. Що стосується вашого здоров’я, надмірне споживання міді може привести до блювоти, діареї та болей в животі. Якщо ви відчуваєте які-небудь незвичайні побічні ефекти, негайно зверніться до лікаря. Таким чином, краще всього провести професійну перевірку води на вміст міді та інших небезпечних мінералів.

 

Як перевірити вміст міді у воді

Незалежно від того, чи отримуєте ви воду з приватного колодязя чи з громадського джерела, ваша вода може забруднитися на той час, коли вона стікає з ваших кранів. Проте, колодязна вода схильна до ще більшого ризику забруднення. Тому, рекомендуємо перевіряти вашу воду кожні два-три роки провівши лабораторні Регулярно, перевіряючи вміст міді у воді, ви можете захистити себе і своїх рідних.

 

Як зменшити вміст міді у воді

Щоб зменшити вміст міді у вашій воді, дайте воді з крана протекти 30 секунд перед використанням.

А також можна використовувати, при потребі, відповідні фільтри, для покращення якості води питної.

Інші статті

Всі статті