В Держпродспоживслужбі Івано-Франківщини обговорили результати роботи за 2022 та нові проекти на 2023 рік

  • 100

В Держпродспоживслужбі Івано-Франківщини обговорили результати роботи за 2022 та нові проекти на 2023 рік

Фото без опису

03 лютого 2023 року відбулось засідання колегії Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області з питань підсумків роботи в умовах воєнного стану в 2022 році та планів на 2023 рік. До роботи були залучені начальники управлінь, відділів Головного управління Держпродспоживслужби в області,  директор та завідувачі відділів Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, а також начальник та завідувачі відділів Івано-Франківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини.

Війна внесла значні корективи в роботу служби, зокрема в частині обмеження щодо проведення заходів державного нагляду (контролю), тому робота була оперативна переформатована з акцентом на моніторинговій та інформаційно-просвітницькій діяльності – зазначив під час засідання Роман Гурський, начальник Головного управління.

Начальники управлінь подали до уваги присутніх звіти за 2022 рік за основними напрямками діяльності – нагляд за дотриманням санітарного законодавства, фітосанітарна безпека, захист прав споживачів та  контроль за регульованими цінами, ветеринарна медицина та безпечність харчових продуктів.

В контексті планів роботи на 2023 рік, були представлені до розгляду шість  програм за напрямками, а саме:

- Комплексна програма надання сервісних послуг утримувачам тварин і птиці в господарствах Прикарпаття незалежно від форми їх власності,

-  Регіональна програма зі здійснення контролю за забезпеченням населення Прикарпаття якісною питною водою,

- Програма моніторингу організації харчування дітей в закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, дотримання протиепідемічних вимог,

- Регіональна програма захисту прав споживачів 2023-2024 роки на Прикарпатті,

- Комплексна програма по запобіганню втрат врожаю сільськогосподарських культур від шкідливих організмів, недопущення поширення на території області карантинних організмів та збільшення експортного потенціалу підприємств області,

- Освітня програма взаємодії з органами місцевого самоврядування, виконавчої влади, суб’єктами господарювання з питань у відповідності до повноважень Держпродспоживслужби.

Програми були схвалені та доведені до виконання.

З-поміж іншого в кінці 2022 – на початку 2023 року було проведено реформування установ, які відносяться до сфери управління Головного управління Держпродспоживслужби в області.

Тож під час колегії було заслухано доповіді  начальника Івано-Франківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини Володимира Косила  та директора Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби Марії Голуб  з питань підсумків діяльності очолюваних установ в 2022 та напрямків роботи в 2023 році.