ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення рішення тридцять восьмої сесії  восьмого скликання Дубовецької сільської ради від 10 березня 2023р. «Про    розроблення детального плану території орієнтовною  площею 35,00га  за межами населеного пункту с.Дубівці».

ПОВІДОМЛЕННЯ

за межами населеного пункту с.Дубівці».

Дубовецька сільська рада повідомляє про прийняте тридцять восьмою сесією восьмого скликання від 10 березня 2023р. рішення  «Про розроблення детального плану території орієнтовною  площею 35,00га за межами населеного пункту с.Дубівці».

Рішення

Про початок громадських обговорень щодо прийняте рішення буде оголошено додатково  на офіційному вебсайті Дубовецької територіальної громади (https://dubovecka-gromada.gov.ua)  в розділі «НОВИНИ».

Пропозиції та зауваження подаються на адресу: 77172, площа Незалежності 2, с. Дубівці, Івано-Франківського району, Івано-Франківської області.

Електронна пошта :

dubivtsirada@ukr.net