У Дубовецькій територіальній громаді, спільно з працівниками освітніх закладів, проведено зустріч з метою підвищення обізнаності щодо туберкульозу.

Лікар-епідеміолог Людмила Коваленко, обговорила з освітніми працівниками ключові питання епідеміології та профілактики туберкульозу.

Сутність даної хвороби полягає у тому, що туберкульоз не є лише медичною проблемою, а й соціальною, що зумовлює створення комплексних заходів боротьби і профілактики.

Своєчасне проходження медичних профілактичних оглядів, вчасне виявлення та ізоляція хворого, заходи профілактики - далеко не повний список питань, які були розглянути при зустрічі.

Обговорили питання профілактики серед дитячого населення, зокрема учнів навчально-освітніх закладів.

Наголошено, що туберкульоз є виліковним, а вчасне звернення за медичною допомогою - підвищує шанси на швидке одужання.