УВАГА: на території Івано-Франківщини буде проведена пероральна імунізація диких м'ясоїдних тварин проти сказу

На території Івано-Франківської області протягом третьої декади травня 2023 року буде проведена кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу (відповідно до Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин в області на 2023 рік).

Приманки з вакциною розповсюджуватимуться шляхом наземного розподілу на узліссях, узбіччі доріг, річок, сільськогосподарських угідь, у лісах – на перехрестях доріг, на території вирубок.

Кампанія буде проведена під контролем спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Примітка.

Приманка з вакциною, яка розповсюджується, безпечна для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна.

Прохання до жителів області: при виявлені подібних приманок – не  брати їх руками і не переносити з місць розкладання.