Увага!

Фото без описуФото без описуФото без опису

На території Дубовецької територіальної громади 13 вересня 2023 року розпочато осінню кампанію з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

Приманки з вакциною розповсюджуються шляхом наземного розподілу принад з вакциною. Приманка з вакциною, яка розповсюджується – є безпечна для людей і тварин, вона має  вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна.

Для розповсюдження приманок на території громади створено групу, до складу якої входять представники Головного управління Держпродспоживслужби в області, державної служби ветеринарної медицини, органів місцевого самоврядування, національної поліції, лісового та мисливського господарства та користувачі мисливських угідь.

Компанія проводиться під контролем спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Прохання до жителів області: при виявлені подібних приманок - не брати їх руками і не переносити з місць розкладання.