Про розгляд скарг щодо порушення норм антитютюнового законодавства

  • 85

Фото без опису

Ви надіслали скаргу до  Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  https://vetif.gov.ua/activity-management/online-pruyomnaa.html про порушення норм  антитютюнового законодавства. 

А що ж далі робить Головне управління?

1.  Отримує та реєструє вашу скаргу.

2. Направляє звернення до центрального апарату Держпродспоживслужби для отримання  погодження на проведення позапланової перевірки.

3. Після отримання погодження – видає наказ про проведення перевірки та оформлює направлення.

4. Зазначені у направленні представники приходять у визначений час до суб’єкта господарювання, надають копію направлення і погодження й проводять позапланову перевірку.

5. За результатами перевірки складає акт про проведення перевірки.

6. У разі виявлення порушень накладає відповідний штраф.

7. Повідомляє заявника про результати розгляду скарги та вжиті заходи.

Кожна скарга – це крок до забезпечення дотримання бездимного законодавства та захисту здоров’я, що вкрай важливо, особливо в умовах війни.

 

Так, за 10 місяців 2023 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надійшло 6 звернень щодо дотримання антитютюнового законодавства.

За результатами розгляду звернень проведено 5 позапланових перевірок та винесено 6 постанов про накладення стягнень, передбачених статтею 20 Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення» на загальну суму 122 тис. грн., які сплачено суб’єктами господарювання добровільно.