Добровольський Андрій Омельянович

Добровольський Андрій Омельянович

11.12.1996 - 17.11.2017

Добровольський Андрій Омельянович – народився 11 грудня 1996 року в селі Тустань, солдат Збройних сил України, учасник російсько-української війни.

Закінчив Тустанську школу № 1, 2016 року — Івано-Франківський професійний політехнічний ліцей, здобув фах машиніста. Писав вірші, малював, займався альпінізмом.

Пішов до війська за контрактом 12 грудня 2016 року — після повернення з фронту батька. Пройшов навчання на полігоні у Старичах; з травня по листопад 2016-го служив у зоні бойових дій, воював у Красногорівці. До травня 2017 проходив службу в Ценжіві, звідки знову виїхав на фронт. Солдат, командир бойової машини—командир відділення 2-ї роти 8-го батальйону.

Загинув 17 листопада 2017 року внаслідок обстрілу позицій в районі села Новозвянівка (Попаснянський район); лікарі зробили все можливе, але поранення було надто важким.

21 листопада 2017-го похований в селі Тустань.

Без Андрія лишились дружина, син, батьки, молодший брат та сестра.

Нагороди та вшанування:

• Указом Президента України № 189/2018 від 27 червня 2018 року «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкового виконання військового обов'язку» — нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
  • 16 листопада 2018 року на фасаді Івано-Франківського професійного політехнічного ліцею встановили анотаційну дошку Андрію Добровольському.