Легінь Ігор Михайлович

Легінь Ігор Михайлович

02.04.1971- 22.05.2022

Легінь Ігор Михайлович – уродженець с.Дубівці. У 1988 році закінчив Дубовецьку школу, після чого в автошколі ДОСААФ отримав професію водія. Службу проходив у Казахстані на космодромі Байконур. Працював на ПрАт «Івано-Франківськцемент» водієм автомобіля «БелАЗ».

Звістка про війну не залишила Ігоря байдужим. І вже 3 березня 2022 року він вирушив на передову захищати свою родину і свою батьківщину.

Служив в десантно-штурмовій бригаді в Запорізькій області. Телефонуючи з війни завжди підбадьорював рідних і близьких, переконуючи їх, що все спокійно і перемога вже близько.

Загинув 22 травня 2022 року біля населеного пункту Зелений Гай.

Світлий пам'ять про Героя назавжди залишиться в памяті його матері, дружини Галини та дітей, а також друзів та колег. Вони будуть згадувати Ігоря, як життєрадісного, активного чоловіка, а ще надзвичайно веселого і доброзичливого, завжди готового прийти на допомогу.

Посмертно нагороджений медаллю "Вічна пам'ять Героям Прикарпаття".