Конкурс на посаду директора комунального закладу "Тустанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Дубовецької сільської ради Івано-Франківської області.

• Переглядів: 478

19.03.2021 року на базі відділу освіти Дубовецької сільської ради відбулося засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу "Тустанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Дубовецької сільської ради Івано-Франківської області. Згідно ухвалених рішень комісії :

Штормове попередження

• Переглядів: 344

За даними  Українського гідрометеоцентру  15 та 16 січня 2021 року на території Івано-Франківської області очікується значне зниження температури вночі до 12-18 град. морозу, вдень до 10-16 град. морозу, протягом 17-18 січня холодна погода утримається.