ЩОДО РІВНЯ РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ НА ПІДКОНТРОЛЬНИХ ТЕРИТОРІЯХ

• Переглядів: 68

Радіація - це процес, при якому випромінюється енергія, що переноситься у просторі електромагнітними хвилями або нескінченно малими частками. Простими словами, радіацію можна охарактеризувати як дію, яка негативно впливає на здоров’я людини, що безпосередньо опинилася в полі дії випромінювання.

ШКОДА ВІД КУРІННЯ

• Переглядів: 99

Потрібно усвідомити, що куріння – це не просто погана звичка, це звичка яка вбиває.  В Україні від хвороб, пов’язаних з тютюнопалінням, щороку помирає близько 120 тисяч осіб, зокрема –  50 % цих смертей спричинені через проблеми із серцево – судинною системою, 30% через онкопатологію, близько 20% – через хронічні захворювання дихальної системи. Адже досліджений факт : в курців у 5 разів частіше виникає інфаркт міокарда, в 4 рази частіше інсульт, в 16 разів - захворювання судин ніг.

У Дубовецькій територіальній громаді, спільно з працівниками освітніх закладів, проведено зустріч з метою підвищення обізнаності щодо туберкульозу.

• Переглядів: 120